Qëllohet me armë ndaj në pike bastesh në Tiranë, policia nis hetimet për ngjarjen

Publikuar tek: aktualitet, më 17:03 24-02-2018 Qëllohet me armë ndaj në pike bastesh në Tiranë, policia nis hetimet për ngjarjen

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, një lokal bastesh 'Euro-Lloto" në kryeqytet, raportohet të jetë qëlluar me armë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:45 të mëngjesit të së shtunës në një pikë bastesh në rrugën “Sandër Prosi”, ku autorë ende të paidentifikuar kanë hapur zjarr në drejtim të lokalit.

Sakaq policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe kapjen e autorit, ndërkohë që raportohet se nuk ka persona të lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Abuzimet me fondet në autostradën Tiranë-Elbasan, Prokuroria grup ekspertësh në terren
Meraku i prindërve për menunë e re në kopshte, REAGON dietologia Bombaj: Fëmijët kanë arritur të mësohen »
Article Logic
Execution time: 0.021424055099487
array(1) { ["section"]=> string(87) "qellohet-me-arme-ndaj-ne-pike-bastesh-ne-tirane-policia-nis-hetimet-per-ngjarjen-111334" }