Qëllohet me armë pranë bashkisë Laç, i plagosuri në gjendje kritike dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:16 07-02-2017 Qëllohet me armë pranë bashkisë Laç, i plagosuri në gjendje kritike dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Një person është në rrezik për jetën pasi është qëlluar me armë zjarri pranë bashkisë së Laçit mbrëmjen e sotme.

I plagosuri është identifikuar si Dorian Trosi nga Dibra dhe është dërguar me urgjencë drejt Tiranës. Akoma nuk është bërë i ditur shkaku i konfliktit. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bënë ekspertim të rremë të aksidentit, SHÇBA arreston dy oficerët e policisë (EMRAT)
Arrestohet 19 vjeçari në Itali, dyshohet se organizoi atentatin ndaj Florenc Çapjes (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0093128681182861
array(1) { ["section"]=> string(107) "qellohet-me-arme-prane-bashkise-lac-i-plagosuri-ne-gjendje-kritike-dergohet-me-urgjence-drejt-tiranes-68026" }