Qëllohet me armë zjarri reperi i njohur amerikan, dëshmitarët: S’ka shenja jete (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:46 18-06-2018 Qëllohet me armë zjarri reperi i njohur amerikan, dëshmitarët: S’ka shenja jete (Foto) Foto ilustruese

Reperi i njohur amerikan Jahseh Dëayne Onfroy raportohet se është qëlluar me armë zjarri në Florida të SHBA-ve.

I njohur me emrin e artit “XXXTentacion”, ai është vetëm 20-vjeç dhe ka arritur të fitojë famë të madhe me këngët “Sad” dhe “Changes” të albumit të tij të parë duke u renditur në vend të 7 dhe 37 respektivisht të Billboart Hot 100.

Sipas dëshmitarëve reperi amerikan nuk ka shenja jete pasi është qëlluar me armë zjarri.

zsdfwegwe4ghsdg3.jpg

sdzfgweryhe45hfrgj.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012943983078003
array(1) { ["section"]=> string(89) "qellohet-me-arme-zjarri-reperi-i-njohur-amerikan-deshmitaret-s-ka-shenja-jete-foto-124913" }