Qëllohet me breshëri kallashnikovi "Benzi" në Fier (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:55 20-12-2018 Qëllohet me breshëri kallashnikovi Foto ilustruese

Qëllohet gjatë natës me breshëri kallashnikovi një automjet tip "Benz" në Fier.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhupan dhe mjeti është në pronësi të shtetasit A.B. Ndërsa në momentin që është qëlluar mjeti ishte i parkuar.  

Drejt makinës janë qëlluar 9 plumba. Sakaq, nuk raportohet për të lënduar.

Informacion paraprak

Në datën 19.12.2018, gjatë natës është qëlluar me armë në makinën tip "Benz" në pronësi të shtetasit A.B, banues në Zhupan, i cili  prej 1 muaji e kishte lënë të parkuar në anë të rrugës Fier-Levan, pasi mjetin e kishte nxjerrë në shitje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033895969390869
array(1) { ["section"]=> string(62) "qellohet-me-bresheri-kallashnikovi-benzi-ne-fier-detaje-145843" }