Qëllohet me mjete të forta, gjendet në rrugë trupi i pajetë i 38-vjeçarit (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:59 19-03-2017 Qëllohet me mjete të forta, gjendet në rrugë trupi i  pajetë i 38-vjeçarit (EMRI)

Në ngjarje tragjike ka ndodhur në Devoll, ku një 38-vjeçar nga Sarova, për shkak të goditjeve me mjete të forta nga persona të pa identifikuar ka ndërruar jetë në Devoll.

 Trupi i pajetë i Zerif Allihut nga Sarova u gjet në rrugë. Policia e Devollit po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe arretimin e autorëve. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gafa e parë e ‘Big Brother’, zbuloni çfarë ndodhi në fillim të edicionit
Kapen me armë pa leje, njëri prej tyre polic burgu, tjetri i arrestuar për rrëmbim personi (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010453939437866
array(1) { ["section"]=> string(83) "qellohet-me-mjete-te-forta-gjendet-ne-rruge-trupi-i-pajete-i-38-vjecarit-emri-72392" }