Qëllohet me thikë në plazh 14-vjeçari, disa vajza të mbuluara me gjak

Publikuar tek: bota, më 07:21 20-04-2019 Qëllohet me thikë në plazh 14-vjeçari, disa vajza të mbuluara me gjak

Një djalë 14-vjeçar është qëlluar me thikë në stomak dhe këmbë, pranë një plazhi në Merseyside, Angli.

Një grup vajzash adoleshente që kishin ndihmuar djalin u panë të mbuluara me gjak pas incidentit.

Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Ndërkohë nuk dihet ende gjendja shëndetësore e 14-vjeçarit.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087790489196777
array(1) { ["section"]=> string(75) "qellohet-me-thike-ne-plazh-14-vjecari-disa-vajza-te-mbuluara-me-gjak-161123" }