Qëllohet me thikë një person në studion e BBC

Publikuar tek: bota, më 21:08 01-03-2017 Qëllohet me thikë një person në studion e BBC

Një person është therur me thikë brenda ambienteve të radios BBC 2.

Incidenti ka ndodhur pak minuta më parë në "Wogan House", në Central London, raporton newsbomb.al.

Është e paqartë se kush është agresori dhe gjendja e personit të plagosur, ndërsa forca të shumta policie janë në vendngjarje.  (vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pacienti me plumb në gojë tmerron spitalin, pushtohet nga "Djalli" (Video, pamje të rënda)
Kryeministri i Kanadasë "hipnotizoi" disa bukuroshe, por fotot e tij në moshë të re po çmendin internetin »
Article Logic
Execution time: 0.010193109512329
array(1) { ["section"]=> string(51) "qellohet-me-thike-nje-person-ne-studion-e-bbc-70415" }