Qëlloi me plumb në fytyrë 21 vjeçarin shqiptar në Milano, arrestohet autori

Publikuar tek: bota, më 19:21 24-03-2017 Qëlloi me plumb në fytyrë 21 vjeçarin shqiptar në Milano, arrestohet autori

Është arrestuar autori i cili qëlloi me plumb në fytyrë 21 vjeçarin shqiptar në Milano me 10 janar të këtij viti.

Mediat italiane bëjnë me dije se vetëm sot është bërë e mundur arrestimi i 31 vjeçarit shqiptar i cili rezulton me precedent penal.

I lënduari u qëllua me një plumb që i kaloi në faqe dhe i theu disa dhëmbë. Fatmirësisht pas një ndërhyrje kirurgjikale i riu shpëtoi.

 Sherri mes shqiptarë sipas policisë italiane mendohet të ketë qenë prishja e pazareve të drogës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014136075973511
array(1) { ["section"]=> string(80) "qelloi-me-plumb-ne-fytyre-21-vjecarin-shqiptar-ne-milano-arrestohet-autori-73032" }