Qëllon dy herë më pistoletë patrullën “Shqiponja”, arrestohet 21-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 17:55 19-05-2015 Qëllon dy herë më pistoletë patrullën “Shqiponja”, arrestohet 21-vjeçari Foto ilustruese

Një 21-vjeçar nga Puka është arrestuar nga efektivët e policisë sëTiranës pasi ka qlluar dy herë drejt patrullës.

21-vjeçari Eduart Kacoli ka qëlluar me pistoletë efektivët e patrrullës “Shqiponja” në rrugën e Kavajës.  Kacoli ishte duke udhëtuar me motorr me një tjetër person  me iniciale N.N kur është vënë re nga patrulla që i ka kërkuar të ndalojë por ai jo vetëm që nuk ka ndaluar por ka hapur zjarr. I arrestuari dhe personi tjeter ishin nisur për të kryer një grabitje, ndërkaq mësohet se sapo ishte liruar nga burgu i greqisë ku ka qenë i dënuar për grabitje. Nga ngjarja nuk ka asnjë të lënduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "E-Albania", Rama: Teknologjia lufton korrupsionin
Getoar Selimi shkel semaforin, i hiqet patenta »
Article Logic
Execution time: 0.011307001113892
array(1) { ["section"]=> string(75) "qellon-dy-here-me-pistolete-patrullen-shqiponja-arrestohet-21-vjecari-11516" }