Qëllon me thikë bashkëjetuesen, arrestohet 35-vjeçari në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:22 16-05-2015 Qëllon me thikë bashkëjetuesen, arrestohet 35-vjeçari në Sarandë

Altin Elmazi, 35 vjeç është arrestuar nga policia e Sarandës pasi qëlloi me thikë bashkëjetuesen e tij me iniciale L.V 22 vjeç.

35-vjeçari, lindur në Selenicë dhe banues në Sarandë pas një zënke për motive banale ka qëlluar me thikë 22-vjeçaren e cila është dërguar me urgjencë në spitalin e Sarandës . Mësohet se vajza është jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëmbyen djalin, i kërkuan të atit 30 mijë euro në këmbim, prangosen autorët
Triumfon në Gjirokastër grupi i Tiranës, mbetet pa çmim grupi i Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.022044897079468
array(1) { ["section"]=> string(69) "qellon-me-thike-bashkejetuesen-arrestohet-35-vjecari-ne-sarande-11328" }