Qëllonte veten me thikë brenda banesës, pas 4 orësh negociata policia shpëton 35 vjeçarin (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:20 16-05-2019 Qëllonte veten me thikë brenda banesës, pas 4 orësh negociata policia shpëton 35 vjeçarin (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin e Patosit.

Mësohet se një 35-vjeçar i indentifikuar si Zhan Xhelaj ka goditur veten me thikë, dhe më pas është mbyllur në katit e gjashtë të një pallati ku banon. Nga goditjet ai ka marrë lëndime të trupit, ndërsa bëhet me dije se prej kohësh vuan nga depresioni.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes ku negociuan me shtetasin në fjalë, i cili ishte mbyllur brenda banesë rreth orës 06:00 të kësaj të enjte. Pas afro katër orësh negociatash me të, 35-vjeçari është nxjerrë nga banesa dhe është shoqëruar për të marrë ndihmën mjekësore.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026225090026855
array(1) { ["section"]=> string(100) "qellonte-veten-me-thike-brenda-baneses-pas-4-oresh-negociata-policia-shpeton-35-vjecarin-emri-164527" }