Qendra tregtare përmbytet nga reshjet, banda muzikore nis të luajë ‘Titanic-un’ (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:18 12-06-2019 Qendra tregtare përmbytet nga reshjet, banda muzikore nis të luajë ‘Titanic-un’ (VIDEO)

Një ngjarje mjaft interesante ka ndodhur në një qendër tregtare në Meksikë.

Reshjet e forta të shiut shkaktuan shumë dëme duke nisur nga përbytjet e shumë dyqaneve.

Por habia vjen nga një qendër tregtare, ku ndërkohë që qendra ishte përmbytur, një bandë muzikore filloi të luajë këngën e ‘Titanic’ .

Të gjithë të pranishmit në qendrën tregtare kuptuan aktin humoristik të bandës muzikore dhe filluan ta xhironin me video.

Në fund shiu ndaloi dhe të gjithë u kthyen në shtëpi, jo siç ndodhi në film, ku u mbytën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012619018554688
array(1) { ["section"]=> string(89) "qendra-tregtare-permbytet-nga-reshjet-banda-muzikore-nis-te-luaje-titanic-un-video-167972" }