Qëndronin me dokumenta të parregullta në Belgjikë, Hollandë dhe Luksemburg, kthehen 52 shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:51 15-02-2017 Qëndronin me dokumenta të parregullta në Belgjikë, Hollandë dhe Luksemburg, kthehen 52 shqiptarë

Të paktën 52 shqiptarë me dokumenta të parregullta janë kthyer sërish në Shqipëri pas një operacioni të organizuar nga Belgjika në koordinim me Frontex.

Burime të policisë bëjnë me dije se shtetasit shqiptarë qëndronin me dokumenta të parregullta në Belgjikë, Hollandë dhe Luksemburg.

Po ashtu mësohet se shtetasit shqiptarë kanë mbërritur në Rinas rreth orës 13:30.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Del me leje nga burgu i Drenovës, vetëvaret 26-vjeçari i dënuar
Arrest me burg për Fation Xhyliun dhe Ditjon Memlikën, akuzohen për grabitjet e Rinasit »
Article Logic
Execution time: 0.012273073196411
array(1) { ["section"]=> string(100) "qendronin-me-dokumenta-te-parregullta-ne-belgjike-hollande-dhe-luksemburg-kthehen-52-shqiptare-68784" }