Qeni i ndërpret takimin e rëndësishëm Macron, s’do ta besoni çfarë bën pranë oxhakut, anëtarët e qeverisë shkrihen së qeshuri (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:37 23-10-2017 Qeni i ndërpret takimin e rëndësishëm Macron, s’do ta besoni çfarë bën pranë oxhakut, anëtarët e qeverisë shkrihen së qeshuri (VIDEO)

Qenit të presidentit francez Emmanuel Macron këtë herë nuk i ka interesuar kush është në dhomë. Emmanuel Macron kishte një takim të rëndësishëm me anëtarët e qeverisë së tij, mirëpo qeni i ka ndërprerë diskutimet duke shkaktuar të qeshura mes kolegëve, teksa ka urinuar pranë oxhakut.

Momenti u kap nga kanali televiziv francez LCI dhe grupi i politikanëve u shfaqën duke qeshur.  Më pas. Macron u pyet nëse një gjë e tillë ndodh shpesh ai u përgjigj kështu: "Ju keni shkaktuar sjellje krejtësisht të pazakontë tek qeni im".  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHBA gati për luftë, Trump vë në gadishmëri bombarduesit bërthamorë
Qëllohet me thikë në fyt gazetarja e njohur ruse »
Article Logic
Execution time: 0.011791944503784
array(1) { ["section"]=> string(135) "qeni-i-nderpret-takimin-e-rendesishem-macron-s-do-ta-besoni-cfare-ben-prane-oxhakut-anetaret-e-qeverise-shkrihen-se-qeshuri-video-96914" }