Qeni i rrallë që e ngatërrojnë me delen (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 09:35 05-01-2016 Qeni i rrallë që e ngatërrojnë me delen (FOTO)

Një qen i rrallë është duke vrapuar në këtë foto në Mynih të Gjermanisë. Fotoja është shkrepur ditën e djeshme dhe qeni quhet Derci. Leshi i tij është identik i ngjashëm me leshin e  ndonjë deleje dhe për këtë nga larg e ngatërrojnë shpesh.

Derci është 7 vjeç dhe shumë i veçantë, aq sa foton e kanë publikuar sot mediet ndërkombëtare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen tre makina, humb jetën 26 vjeçari shqiptar (FOTOT)
Vogëlushja 3 vjeçare rrëmbehet nga hajduti, shikoni momentet rrënqethëse kur polici e gjen dhe shpëton (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010002851486206
array(1) { ["section"]=> string(50) "qeni-i-rralle-qe-e-ngaterrojne-me-delen-foto-29184" }