Qeni i vogël thotë fjalën “Mama” përpara se ta thotë bebi i saj

Publikuar tek: bota, më 20:31 29-06-2015

Një video zbavitëse ka kapur një moment kur qeni flet fjalët e tij të para, përpara se një beb ti thotë ato.

Mamaja është duke i kërkuar fëmijës të thotë fjalët e para, raporton Mirror, duke i kërkuar ti thotë “Mama”, ndërkohë që do ti japë ushqimin.

Por, qeni i vogël që kërkon të përfshihet po ashtu në lojë, e thotë këtë fjalë “Mama” përpara se ta thotë djali i vogël, i cili pas të qeshurave të mamasë së vërtetë, fillon të qëllojë qenin. Ndërkohë që djali vazhdon të mbetet i heshtur e pa fjalë. Për më shumë ndiqni videon.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012911081314087
array(1) { ["section"]=> string(67) "qeni-i-vogel-thote-fjalen-mama-perpara-se-ta-thote-bebi-i-saj-14922" }