Qeni më besnik në botë, pret çdo ditë pronaren e tij të kthehet nga shkolla, sigurohet që vajza të mbërrijë e sigurtë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:27 11-06-2020 Qeni më besnik në botë, pret çdo ditë pronaren e tij të kthehet nga shkolla, sigurohet që vajza të mbërrijë e sigurtë (VIDEO)

Një qen i bardhë i vogël është bërë një 'star' në internet, pas pamjeve tek dukej ai që priste pronaren e tij të kthehej nga shkolla me autobus. Videot u bënë shpejt virale jo vetëm në Kinë, por në të gjithë botën.

Qeni besnik nga Kina, një mini spice, e përcjell vajzën çdo ditë për në shkollë dhe e pret derisa ajo zbret nga autobusi, dhe të dy ecin drejt shtëpisë.  

Video u hodhën në internet nga nëna e vajzës. Pamjet tregojnë qenin dashamirës dhe besnik që tund bishtin ndërkohë që vajza zbret nga autobusi.

opo.JPG

Një komentues tha: Qentë kuptojnë gjithçka. Ata thjesht nuk mund të flasin.

v4_copy.jpg

Një tjetër vlerësoi: Qenushët janë të zgjuar dhe besnikë. Ju u jepni atyre ushqim dhe ata qëndrojnë besnikë ndaj jush tërë jetën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009390115737915
array(1) { ["section"]=> string(128) "qeni-me-besnik-ne-bote-pret-cdo-dite-pronaren-e-tij-te-kthehet-nga-shkolla-sigurohet-qe-vajza-te-mberrije-e-sigurte-video-209967" }