Qeni më i famshëm ne botë me 16 milion ndjekës në facebook, më shumë se Rama e Berisha (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 02-03-2019 Qeni më i famshëm ne botë me 16 milion ndjekës në facebook, më shumë se Rama e Berisha (FOTOT)

Qeni me emrin Boo është qeni më i famshëm në botë.

Historia filloi kur pronari i tij vendosi që të hidhte fotografitë e qenushit të vogël në rrjetet sociale.

Sot vogëlushi ka 16 milion followers në facebook, praktikisht më shumë ndjekës se kryeministri Rama e ish kryeministri Berisha. Jeta e Boo është shumë aktive dhe ai hedh gjithmonë foto duke luajtur, duke bërë xhiro dhe duke u përqafuar me qen të tjerë.

Screenshot_10.jpgScreenshot_11.jpg

50431444_1960456577409073_1509988446892982272_n.png

48413308_301913010440220_8507456823186423808_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I fejuari vetëdorëzohet në polici, ja çfarë bën Elvana Gjata
John Shahu i ‘Mike’ tregon si erdhi bashkëpunimi me Elvana Gjatën »
Article Logic
Execution time: 0.011052846908569
array(1) { ["section"]=> string(98) "qeni-me-i-famshem-ne-bote-me-16-milion-ndjekes-ne-facebook-me-shume-se-rama-e-berisha-fotot-154884" }