‘Qenke shtatzënë’, Fjoralba Ponari i kthehet keq fanses: Boll u more me mitrën e tjetrit, ku e di ti që…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:28 08-08-2020 ‘Qenke shtatzënë’, Fjoralba Ponari i kthehet keq fanses: Boll u more me mitrën e tjetrit, ku e di ti që…

Fjoralba Ponari është bërë një nga personazhet më të komentuar dhe me të dashur për publikun shqiptar.

Moderatorja bukuroshe është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi moderatorja ka postuar një video, ku shihet e veshur me një fustan të kuq dhe në super formë.

Komentet kanë qenë të shumta, mirëpo një ndër to i ka rënë në sy Fjoralbës.

‘Qënke shtatzënë’ i shkuan një djekëse.

Por moderatorja nuk ia ka kursyer përgjigjen duke i dhënë kështu një mësim të gjithë atyre që nxjerrin këto konkluzione.

“Per njerezit si ti, lutem! Ndoshta ai barku qe shikon ti eshte sepse ajo goca aty mund te kete shtuar dozen e bukes, ndoshta stresi, ku e di ti qe ajo se ka humbur nje femije apo ndoshta nuk ben dot kurre femije dhe merr shkrime te kesaj natyre nga njerez si ti pa dy pare mend! E kupton sa injorante dhe insensitive eshte ajo qe ke shkruar ? Boll dolet ne konkluzione mbi mitren e tjeter kujt,” shkruan Fjoralba.

Screenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089960098266602
array(1) { ["section"]=> string(105) "qenke-shtatzene-fjoralba-ponari-i-kthehet-keq-fanses-boll-u-more-me-mitren-e-tjetrit-ku-e-di-ti-qe-216504" }