Qepë, hudhra, kunguj… Ja si e kalon LORI HOXHA të dielën në 'sektorin e preshit' (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:30 01-04-2018 Qepë, hudhra, kunguj… Ja si e kalon LORI HOXHA të dielën në 'sektorin e preshit' (FOTO) Lori Hoxha

Lori Hoxha po që di të tërheqë vëmendje.

Jemi mësuar gjithmonë ta shohim në makina luksoze dhe në vende të bukura duke pushuar. Por sot jo! Blogerja e famshme ka vendosur të kalojë një fundjavë ndryshe, madje ka publikuar dhe foto, në “sektorin e preshit”, ashtu se ajo vetë e quan vendin ku ndodhet.

E veshur sportive dhe plot stil, bukuroshja shihet në një pikë shitjesh perimesh. Ajo nuk ka nguruar të publikojë foto në Instagram, ku shkruan: Thjesht një e dielë e zakonshme në “sektorin e preshit".

 lori15225953661522595411.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi për bombë në Tiranë, BLLOKOHET qarkullimi (FOTO)
Rruga e Kombit / Qeveria do kryejë ekspertizën, dëmet janë TË MËDHA: Do paguhen nga buxheti i shtetit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.01016902923584
array(1) { ["section"]=> string(87) "qepe-hudhra-kunguj-ja-si-e-kalon-lori-hoxha-te-dielen-ne-sektorin-e-preshit-foto-115310" }