Qeshi me Prokurorin e Përgjithshëm, gruaja rrezikon një vit burg

Publikuar tek: bota, më 19:03 03-05-2017 Qeshi me Prokurorin e Përgjithshëm, gruaja rrezikon një vit burg

Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një grua rrezikon të dënohet pasi qeshi me Prokurorin e Përgjithshëm.

Gruaja, emri i së cilës nuk bëhet publik, është shpallur fajtore tashmë me akuzën e “sjelljes së çrregullt” dhe rrezikon të dënohet deri në një vit burg.

Ajo ka qeshur gjatë momentit të zgjedhjes së Jeff Sessions si Prokuror i Përgjithsëm i SHBA-ve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklaratë “bombë” e Erdogan: Bashkë me Putin do ndryshojmë botën
Tragjedi në Universitetin amerikan, 2 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.010764122009277
array(1) { ["section"]=> string(69) "qeshi-me-prokurorin-e-pergjithshem-gruaja-rrezikon-nje-vit-burg-77364" }