Qeveria amerikane publikon dy video të UFO-ve, filmuar nga avionë luftarakë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:38 17-12-2017 Qeveria amerikane publikon dy video të UFO-ve, filmuar nga avionë luftarakë (VIDEO)

Qeveria amerikane prej vitesh ka financuar një program sekret për vëzhgimin dhe studimin e objekteve të paidentifikuara.

Rreth 22 milion dollarë në vit ishte buxheti për këtë sektor të veçantë, ekzistencën e së cilit e ka pranuar Pentagoni, raporton newsbomb.al.

Kreu i këtij programi ishte Luis Elizondo, i cili u largua nga ky post në muajin tetor, për t’iu bashkuar më pas “To The Stars Academy”, një akademi e themeluar nga vokalisti i grupit Rock, Blink182, Tom DeLonge.

Kjo akademi prej kohësh ka njoftuar publikimin e këtyre video-ve dhe shumë të tjera, të mbajtura sekret nga qeveria amerikane.

Videot janë të pa-edituara dhe janë regjistruar nga kamerat infrared të avionëve luftarakë amerikanë. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm terrorist në kishë, 5 viktima e dhjetëra të plagosur (FOTO]
Vret veten me armë zjarri djali i ish-kryeministrit turk »
Article Logic
Execution time: 0.01058292388916
array(1) { ["section"]=> string(87) "qeveria-amerikane-publikon-dy-video-te-ufo-ve-filmuar-nga-avione-luftarake-video-103416" }