Qeveria e re, Basha: Asgjë e re, thellim dhe vazhdim i së keqes

Publikuar tek: barometri, më 07:25 28-08-2017 Qeveria e re, Basha: Asgjë e re, thellim dhe vazhdim i së keqes

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015973091125488
array(1) { ["section"]=> string(66) "qeveria-e-re-basha-asgje-e-re-thellim-dhe-vazhdim-i-se-keqes-90379" }