Qeveria mblidhet në Fier, Kryetari i Kuvendit dhe Ministri Klosi pëfshihen në një debat të nxehtë

Publikuar tek: barometri, më 07:36 21-04-2018 Qeveria mblidhet në Fier, Kryetari i Kuvendit dhe Ministri Klosi pëfshihen në një debat të nxehtë

Ndërkohë që i gjithë kabineti qeveritar ka udhëtuar ditën e sotme në Fier për të diskutuar planet dhe problematikat e qytetit përgjatë dy ditëve të ardhshme, një foto ka mbërritur në redaksinë e newsbomb.al ku shihen ministri Klosi dhe kreu i Kuvendit Ruçi gjatë një debati.

Sipas burimeve për newsbomb.al, Ministri i Turizmit Blendi Klosi dhe Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi janë përfshirë në një debat të nxehtë me njëri-tjetrin gjatë momenteve kur së bashku po konsumonin një kafe në ‘Bar Mondial’ në periferi të qytetit.

Nuk dihet arsyeja e kësaj zënke mes dy socialistëve, por shpresojmë që të jetë një debat konstruktiv për ditët e ardhshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01885199546814
array(1) { ["section"]=> string(103) "qeveria-mblidhet-ne-fier-kryetari-i-kuvendit-dhe-ministri-klosi-pefshihen-ne-nje-debat-te-nxehte-117708" }