“Qeveria Shqiptare” mesazh të pazakontë për Donald Trump, video për mos t’u humbur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:06 17-02-2017 “Qeveria Shqiptare” mesazh të pazakontë për Donald Trump, video për mos t’u humbur

Pas videos sarkastike të publikuar në emisionin holandez “Zondag met lubach” për sloganin e presidentit Donald Trump, “Amerika First”, janë publikuar video të ngjashme për shumë shtete të botës, përfshirë Shqipërinë.

Në mesazhin që “Qeveria shqiptare” pretendohet se i dërgon Trump, flitet për të përbashkëtat mes SHBA dhe Shqipërisë, ndërsa ironitë janë të shumta.

Për më shumë ndiqni videon (anglisht):

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089590549468994
array(1) { ["section"]=> string(85) "qeveria-shqiptare-mesazh-te-pazakonte-per-donald-trump-video-per-mos-t-u-humbur-69083" }