'Qilim kuq e zi', Rama nxjerr pamjet, ja mbulesa e 'Arenës Kombëtare'

Publikuar tek: aktualitet, më 14:55 24-02-2019 'Qilim kuq e zi', Rama nxjerr pamjet, ja mbulesa e 'Arenës Kombëtare'

Kryeministri Edi Rama ka treguar mëngjesin e sotëm materialet që do të përdoren, për mbulesën e stadiumit “Arena Kombëtare”.

"MIRËMËNGJES dhe me imazhin e "fijeve" të para të qilimit kuqezi që do të mbulojë trupin e Arenës Kombëtare, ju uroj një të dielë të paqtë", shkruan Rama në diçiturën e fotos.

Kujtojmë se stadiumi pritet të inaugurohet në 11 qershor, në ndeshjen ndaj Moldavisë.

ramaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.38959407806396
array(1) { ["section"]=> string(70) "qilim-kuq-e-zi-rama-nxjerr-pamjet-ja-mbulesa-e-arenes-kombetare-154024" }