“Qivrymi” që bëri lëmsh Sali Berishën, qytetari dixhital e vë në lojë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:28 03-08-2016 “Qivrymi” që bëri lëmsh Sali Berishën, qytetari dixhital e vë në lojë

Por përveç cilësisë së dobët të fotos, ku është e vështirë të dallohet kanabisi, ajo që ka shkaktuar shumë humor në profilin e ish-kryeministrit, është emri që qytetari dixhital kishte zgjedhur për fshatin.

Ai e quante atë Qivrym, që në fakt nuk ekziston si fshat dhe emri është një “lojë e pistë” e këtij qytetari.

Pasi ka kuptuar mashtrimin, Berisha e ka fshirë emrin e “fshatit fantazmë”, por në internet çdo gjë e lë një gjurmë. 

Screenshot_4.jpg

Screenshot_4_copy.jpg

*Sipër statusi origjinal, poshtë statusi i ndryshuar

 

Biseda me Luisin që bëri lëmsh Berishën:

qivrym.jpg

 

qivrym2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095889568328857
array(1) { ["section"]=> string(72) "qivrymi-qe-beri-lemsh-sali-berishen-qytetari-dixhital-e-ve-ne-loje-48677" }