QSUT/ Policia lajmërohet për dhunë në Urgjencë. Infermieri: Nuk jam dhunuar

Publikuar tek: aktualitet, më 11:49 03-02-2015 QSUT/ Policia lajmërohet për dhunë në Urgjencë. Infermieri: Nuk jam dhunuar Urgjenca, QSUT

Informacioni se një dhunim po ndodh në Urgjencën e QSUT-së ka ngritur në këmbë policinë, efektivët e së cilët kanë mbërritur menjëherë në qendrën më të madhe spitalore në vend.

Informacioni se infermieri Gj.L është dhunuar në sallën e  urgjencës, gjatë detyrës së tij nuk ka rezultuar edhe aq i vërtetë. Sipas Policisë së Tiranës, infermieri GJ.L nuk është dhunuar.

Sipas burimeve policia është njoftuar për një debat dhe sherr tek Urgjenca e QSUT-së. Por me të mbërritur kanë parë se infermieri GJ.L nuk ishte dhunuar. Sipas policisë meqë infermieri nuk denoncoi , nuk do ketë ndjekje penale.

Nuk dihet ende me saktësi se çfarë ka ndodhur në urgjencë. Eshtë i pasaktë informacioni përcjellë efektivëve të policisë, apo infermieri është tërhequr nga denoncimi? 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD: Njerëz pranë Ramës me ndërtime pa leje. MM të bëjë transparencë
Vlorë, operacioni "Karaburuni" zbulon naftën kontrabandë »
Article Logic
Execution time: 0.011728763580322
array(1) { ["section"]=> string(77) "qsut-policia-lajmerohet-per-dhune-ne-urgjence-infermieri-nuk-jam-dhunuar-2212" }