Qyetari krutan "saboton" para syve dy ministrat e PS-së: DEATAJI që Kodheli dhe Klosi s’vunë re

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:13 19-10-2016 Qyetari krutan

Dy ministrat e PS-së, Blendi Klosi dhe Mimi Kodheli kanë qenë sot në Krujë ku kanë mbjellë 5 mijë pemë në ditën e Lumturimit të Nënë Terezës. Por një qytetar i ka “sabotuar” para syve, dhe dy ministrat as që e kanë vënë re.

Gjithë qejf, Klosi dhe Kodheli kanë bërë këtë foto por nga pas tyre, dikush ka ngritur dy gishtat lart, simbol të të djathtëve.

As nga zyra e shtypit të Klosit dhe as nga e Kodhelit nuk e kanë vënë re këtë detaj por kanë shpërndarë menjëherë foton duke shkruar me krenari sesi u mbollën 5 mijë pemë në malin e Krujës nën moton:

“Të bëjmë gjëra të vogla me dashuri të madhe".  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073130130767822
array(1) { ["section"]=> string(98) "qyetari-krutan-saboton-para-syve-dy-ministrat-e-ps-se-deataji-qe-kodheli-dhe-klosi-s-vune-re-56719" }