Qytetarët e Tiranës kërkojnë emrin në lista

Publikuar tek: foto-e-dites, më 04:30 22-06-2015 Qytetarët e Tiranës kërkojnë emrin në lista

Kjo është një foto e bërë nga Malton Dibra i agjencisë fotografike LSA. Janë qytetarë të Tiranës që në orët e para të mëngjesit të djeshëm kërkonin emrin e tyre në listë për të votuar në qendrat e tyre të votimit.

Padyshim që fotografia edhe në rrjetet sociale është komentuar me nota humori për sa kohë që një zonjë dhe një zotëri janë ulur deri në fund për të gjetur emrin e tyre në listë. Por gjithsesi, tregon edhe vullnetin e tyre për të mos u lodhur gjatë këtij procesi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098609924316406
array(1) { ["section"]=> string(49) "qytetaret-e-tiranes-kerkojne-emrin-ne-lista-14286" }