Qytetarët “kryqëzojnë” Ramën me komente: Doni litarin të gjithë, parlamentin e keni kthyer në bordello

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 12-10-2017 Qytetarët “kryqëzojnë” Ramën me komente: Doni litarin të gjithë, parlamentin e keni kthyer në bordello

Kryeministri Rama ka vijuar të jetë aktiv në rrjetet sociale duke iu përgjigjur komenteve që bëjnë qytetarët në statuset që ai publikon.

Në statusin e tij, ku kryeministri ironizon Opozitën nuk munguan komentet, ku shumcia e tyre ishin mbështetëse ndaj kreut të qeverisë.

Por nuk mungojnë as komentet kritike në drejtim të mazhorancës ku qytetarët nuk kanë nguruar që të lëshojnë kritika të forta në drejtim të Ramës. Ndërkohë edhe replikat e kryeministrit Rama nuk kanë qenë mangët, duke iu përgjigjur një për një të gjithë komentuesve.

Më poshtë komentet dhe replikat: 

Screenshot_2_copy.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010517835617065
array(1) { ["section"]=> string(104) "qytetaret-kryqezojne-ramen-me-komente-doni-litarin-te-gjithe-parlamentin-e-keni-kthyer-ne-bordello-95643" }