Qytetarët tufa-tufa shëtitje, revoltohet gazetari: Po presim arkivolët stivë për t’u ndërgjegjësuar, o njerëz nuk është Dita e Luleve as 1 Maji (PAMJET SHQETËSUESE)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:21 18-03-2020 Qytetarët tufa-tufa shëtitje, revoltohet gazetari: Po presim arkivolët stivë për t’u ndërgjegjësuar, o njerëz nuk është Dita e Luleve as 1 Maji (PAMJET SHQETËSUESE) Shkodra tani

Urdhri i dy ditëve më parë nga kryeministri Edi Rama për mos lejuar lëvizjen e këmbësorëve pas orës 18:00 jo vetëm që nuk rregulloi gjë por krijoi më shumë kaos.

Nën “presionin” e orës, qytetarët dynden të dalin sa më shumë.

Pas pamjeve të publikuara nga Tirana, mbushur plot me njerëz, këto janë pamjet që përcjell nga Shkodra gazetari Simon Shkreli.

“Në Shkodër siç duket po presim të na bëhen arkivolat stivë për t’u ndërgjegjësuar. Nuk është Dita e Luleve as 1 maji o njerëz eshte Virus që shkakton vdekje. Kuptojeni se po rrezikoni veten dhe të tjerët. Po luani me jetën tuaj dhe të tjerëve. RRI NË SHTËPI”, bën apel gazetari i shqetësuar nga këto pamje!

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087440013885498
array(1) { ["section"]=> string(166) "qytetaret-tufa-tufa-shetitje-revoltohet-gazetari-po-presim-arkivolet-stive-per-t-u-ndergjegjesuar-o-njerez-nuk-eshte-dita-e-luleve-as-1-maji-pamjet-shqetesuese-199131" }