Qytetari: Ja ç’ndodh në pallatin ku jeton Vejsiu, një gazetar, politikan, opinionist dhe një angleze “

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 19-05-2015 Qytetari: Ja ç’ndodh në pallatin ku jeton Vejsiu, një gazetar, politikan, opinionist dhe një angleze “

Një qytetar ka denoncuar përmes rrjetit social atë çfarë ndodh në ashensorin e pallatit ku jeton.

Ai shkruan se në atë pallat jeton edhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, një opinionist i famshëm, një gazetar, një politikan dhe një grua angleze, por përpos këtyre personaliteteve të njohura në ashensor qëndron varur një letër ku shkruhet: “Mos pështyni në ashensor o DERRA!!!”.

Ajo çfarë mbetet ende enigmë është nëse “derrat” që pështynë janë këta nga brenda pallatit apo ata që vijnë nga jashtë dhe përdorin ashensorin e tyre. 

Postimi i qytetarit 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095558166503906
array(1) { ["section"]=> string(102) "qytetari-ja-c-ndodh-ne-pallatin-ku-jeton-vejsiu-nje-gazetar-politikan-opinionist-dhe-nje-angleze-11481" }