Qytetari me Covid publikon foton i shtrirë te ‘Infektivi’ dhe jep mesazhin e fortë: Një nga eksperiencat më të vështira! Jeta dhe vdekja janë në luftë se kush do triumfojë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 27-09-2020 Qytetari me Covid publikon foton i shtrirë te ‘Infektivi’ dhe jep mesazhin e fortë: Një nga eksperiencat më të vështira! Jeta dhe vdekja janë në luftë se kush do triumfojë Gjergji Kulla

Një qytetar i infektuar me Covid ka publikuar një foto nga spitali “Infektiv” ndërsa ka përcjellë dhe një mesazh të fortë.

Gjergji Kulla thotë se është shtruar që në 1 shtator dhe e ka cilësuar këtë si një nga eksperiencat më të vështira pasi jeta dhe vdekja janë në luftë me njëra tjetrën se kush do të trimumfojë. Në fund të postimit të tij në rrjete sociale ai shprehet optimist se shumë shpejt do t’i kthehet jetës së përditshme.

“Pershendetje miq,kusherinj,shoke ,dashamire dhe bashkepunetore. Kam qe ne date 20 gusht qe po ndeshem me Covid19. Jam i shtruar  ne spitali covid 1 qe ne date 01.09.2020. Eshte nga eksperiencat me te veshtira qe kam kaluar ne jete ku jeta dhe vdekja luftojne se kush do triumfoje.

Shyqyr zotit ja kam hedhur te keqijave dhe pres tju bashkohem ne jeten e perditshme sa me shpejt. Ruajuni nga Covid miq,respektoni rregullat”, shkruan ai.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012167930603027
array(1) { ["section"]=> string(174) "qytetari-me-covid-publikon-foton-i-shtrire-te-infektivi-dhe-jep-mesazhin-e-forte-nja-nga-eksperiencat-me-te-veshtira-jeta-dhe-vdekja-jane-ne-lufte-se-kush-do-triumfoje-221801" }