Qytetari me Covid publikon foton i shtrirë te ‘Infektivi’ dhe jep mesazhin e fortë: Një nga eksperiencat më të vështira! Jeta dhe vdekja janë në luftë se kush do triumfojë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:21 27-09-2020 Qytetari me Covid publikon foton i shtrirë te ‘Infektivi’ dhe jep mesazhin e fortë: Një nga eksperiencat më të vështira! Jeta dhe vdekja janë në luftë se kush do triumfojë Gjergji Kulla

Një qytetar i infektuar me Covid ka publikuar një foto nga spitali “Infektiv” ndërsa ka përcjellë dhe një mesazh të fortë.

Gjergji Kulla thotë se është shtruar që në 1 shtator dhe e ka cilësuar këtë si një nga eksperiencat më të vështira pasi jeta dhe vdekja janë në luftë me njëra tjetrën se kush do të trimumfojë. Në fund të postimit të tij në rrjete sociale ai shprehet optimist se shumë shpejt do t’i kthehet jetës së përditshme.

“Pershendetje miq,kusherinj,shoke ,dashamire dhe bashkepunetore. Kam qe ne date 20 gusht qe po ndeshem me Covid19. Jam i shtruar  ne spitali covid 1 qe ne date 01.09.2020. Eshte nga eksperiencat me te veshtira qe kam kaluar ne jete ku jeta dhe vdekja luftojne se kush do triumfoje.

Shyqyr zotit ja kam hedhur te keqijave dhe pres tju bashkohem ne jeten e perditshme sa me shpejt. Ruajuni nga Covid miq,respektoni rregullat”, shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011549949645996
array(1) { ["section"]=> string(174) "qytetari-me-covid-publikon-foton-i-shtrire-te-infektivi-dhe-jep-mesazhin-e-forte-nje-nga-eksperiencat-me-te-veshtira-jeta-dhe-vdekja-jane-ne-lufte-se-kush-do-triumfoje-221801" }