Qytetari nga Shkodra me bluzën e LSI dhe dy gishta lart, në dilemë kë të votojë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:51 14-05-2015 Qytetari nga Shkodra me bluzën e LSI dhe dy gishta lart, në dilemë kë të votojë

Ashtu si shumë qytetarë të tjerë edhe ky banor i Shkodrës është në dilemë se kujt t'ja japë votën, Keti Bazhdarit apo Voltana Ademit.

Dualiteti i tij dallohet qartë kur sheh bluzën e kuqe të LSI teksa përshëndet me simbolin e Partisë Demokratike, dy gishtat lart. Kjo është edhe dilema më e madhe që e rëndon këtë qytetar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091879367828369
array(1) { ["section"]=> string(84) "qytetari-nga-shkodra-me-bluzen-e-lsi-dhe-dy-gishta-lart-ne-dileme-ke-te-votoje-11162" }