Qytetari ngatërron pyetjen, Rama : Për ty punon baba, xhelin e ke në rregull

Publikuar tek: politike, më 12:13 19-05-2015 Qytetari ngatërron pyetjen, Rama : Për ty punon baba, xhelin e ke në rregull Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Rama ndodhet sot në Lezhë për të prezantuar kandidatin e ASHE, ku është duke diskutuar projektin për kanalet vaditëse, në funksion të së cilës ishte edhe pyetja e një qytetari, veçse, në vend ta pyeste për mungesën e ujit në kanalet vaditëse, qytetari e pyeti Ramën për mungesën e ujit në kanalet kulluese.

“ Ti e paske në terezi se për ty punoka baba. Kanalet kulluese s’duhet të kenë ujë, kanalet vaditëse duhet të kenë ujë. Për ty punon baba, punon nëna, sasinë e xhelit e ke në rregull”, i tha Rama qytetarit duke vazhduar me prezantimin e projektit dhe kanidatit të majtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Cilët janë strategët e fushatës së 21 qershorit? Rama dhe Basha këshillohen me Campell dhe Mellman
Kryemadhi: Fitorja e garantuar në Mirditë »
Article Logic
Execution time: 0.0086238384246826
array(1) { ["section"]=> string(78) "qytetari-ngaterron-pyetjen-rama-per-ty-punon-baba-xhelin-e-ke-ne-rregull-11478" }