Qytetari shërohet nga Covid-19 dhe falenderon mjekët: Më keni shërbyer, jeni heronj dhe heroina (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:11 01-09-2020 Qytetari shërohet nga Covid-19 dhe falenderon mjekët: Më keni shërbyer, jeni heronj dhe heroina (VIDEO) Qytetari i sheruar nga Covid-19

Shefja e Spitalit Infektiv Najada Çomo ka publikuar pak më parë një video të një qytetari të prekur nga Covid-19, i cili ka marrë mjekim dhe është shëruar.

Zotëria në fjalë qëndron jashtë ambulancës me disa dokumeta në dorë, ndërsa falenderon mjekët e Pavionit 3 në Infektiv që i kanë shërbyer. “Bravo ju qoftë që më keni shërbyer... jeni heronj dhe heroina”, thotë qytetari i shëruar tashmë nga Covid-19.

VIDEO:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ndëshkon shoferët e pabindur, afro 1000 gjoba dhe 5 të arrestuar, bllokon 41 patenta
Përfitojnë 250 mijë fëmijë, ministrja Shahini lajmëron shpërndarjen e librave falas: Për të gjithë nxënësit deri në klasën e 7-të »
Article Logic
Execution time: 0.011981010437012
array(1) { ["section"]=> string(106) "qytetari-sherohet-nga-covid-19-dhe-falenderon-mjeket-me-keni-sherbyer-jeni-heronj-dhe-heroina-video-218923" }