Qytetari shkel ligjin, injoron të gjitha partitë në listë por s’do ta besoni kujt ia jep votën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:09 25-06-2017 Qytetari shkel ligjin, injoron të gjitha partitë në listë por s’do ta besoni kujt ia jep votën

Një qytetar ka shkuar të votojë, por siç shkruan ai në mesazhin e dërguar pranë newsbomb.al asnjëra nga partitë e vëna në listë nuk përfaqëson idealet tij, ndaj ka vendosur të shtojë Aleancën Kuq e Zi.

Qytetari ka shtuar në listën e votimit AK të cilës i ka dhënë votën sepse sipas tij kjo parti duhet të ishte me patjetër në listë.

Mesazhi i qytetarit për newsbomb.al:

Pershendetje Newsbomb.al Une sapo votova, po meqe ne ate liste asnjera parti nuk perfaqeson idealet e mia dhe te kombit, e shtova vete ne liste partine qe duhet te ishte me se sben ne liste. Ju lutem publikojeni P.s e di qe kam bere shkelje ligjore duke fotografuar voten por ata qe jane ne ate liste e bejne ligjin per 4 vite e shkelin ate duke shkelur interesat tona.

1212312313123.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092618465423584
array(1) { ["section"]=> string(99) "qytetari-shkel-ligjin-injoron-te-gjitha-partite-ne-liste-por-s-do-ta-besoni-kujt-ia-jep-voten-83812" }