Qytetari shpërthen ndaj Ramës: Domethënë këto 4 vjet s’keni bërë asgjë se e ndatë byrekun me LSI… MJAFT. Përgjigjet kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:24 04-06-2017 Qytetari shpërthen ndaj Ramës: Domethënë këto 4 vjet s’keni bërë asgjë se e ndatë byrekun me LSI… MJAFT. Përgjigjet kryeministri

Kryeministri Edi Rama po replikon me komentuesit në faqen e tij në facebook të cilët e kanë ngacmuar në lidhje me qverisjen dhe deklarat e bëra gjatë fushatës elektorale.

Komentuesi i shkruan “domethënë këto 4 vjet skeni bërë asgjë se e ndatë byrekun me LSI… MJAFT".

Ndërsa kryeministri i shpjegon se nuk është ashtu siç thotë ai.

KOMENTET:

Komentuesi: Domethene keto 4 vjet skeni bere asgje as shtet as administrate se e ndate byrekun me lsi domethene shteti dhe administrata kane qene partite humben dhe 4 vjet te tjera MJAFT....

Rama: Spiro, nuk domethene keshtu si thua ti, sepse kemi bere reforma per te bere shtet sa c'nuk jane bere ne cerekshekulli! Ketu une po flas per nje reforme te thelle te administrates shteterore, sic po behet ne sherbimin civil, prandaj degjoje me vemendje dhe pastaj thuaj MJAFT! Se po i the MJAFT Partise Socialiste ne 25 qershor, te jesh i sigurte qe do kthehesh mbrapa shume e do shohesh prape prishje themelesh qe mezi i kemi vendosur. Me mend ne koke Spiro, leri tifozlleqet!

343434343.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096328258514404
array(1) { ["section"]=> string(131) "qytetari-shperthen-ndaj-rames-domethene-keto-4-vjet-s-keni-bere-asgje-se-e-ndate-byrekun-me-lsi-mjaft-pergjigjet-kryeministri-81201" }