Qytetari tifoz i flaktë i PD, “Përpara Lulzim Basha”, Rama i “përvishet” dhe e ironizon rëndshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:46 13-06-2017 Qytetari tifoz i flaktë i PD, “Përpara Lulzim Basha”, Rama i “përvishet” dhe e ironizon rëndshëm

Kryeminsitri Edi Rama ka replikuar sërish me komentuesit në facebook, këtë herë është tallur duke përfshirë edhe deputetin Fahri Balliu.

Një qytetar i shkruan se fitorja do të jetë e demokratëve, ndërsa kryeministri e ironizon teksa dhe e këshillon të çojë vjershën te deputeti Fahri Balliu se "kushedi behet zëdhënës i tij”.

Qytetari: Rroft Partia Demokratike. Perpara me Lulezim Bashen. Mos u mundo kot o zoti Rama. Shtron 1 metro rrug dhe mer fam. Po nuk mbahet shqiperia ashtu Fitore PD

Rama: Hahahaha gjynah qe s’je bere poet, po coje kete vjershen te Bahri Falliu se kushedi behesh zedhenes i deputetit Falli Bahriu ne grupin e Republike

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.077763795852661
array(1) { ["section"]=> string(96) "qytetari-tifoz-i-flakte-i-pd-perpara-lulzim-basha-rama-i-pervishet-dhe-e-ironizon-rendshem-82328" }