Qytetari vë në siklet Albin Kurtin, thërret “Parti Enver” pastaj bën shqiponjën me duar (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:57 15-11-2019 Qytetari vë në siklet Albin Kurtin, thërret “Parti Enver” pastaj bën shqiponjën me duar (VIDEO)

Nuk është e lehtë për një personalitet të lartë të politikës të lëvizë i vetëm në ambiente publike.

Dhe kjo video e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në ambientet e aeroportit e tregon më së miri.

Teksa po ulej ne një kafene, Kurtit i afrohet një qytetar i cili i entuziazmuar i shpreh hapur emocionet, duke e vënë kreun e VV-së në siklet.

Ndiqni pamjet:

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021976947784424
array(1) { ["section"]=> string(97) "qytetari-ve-ne-siklet-albin-kurtin-therret-parti-enver-pastaj-ben-shqiponjen-me-duar-video-186010" }