Qytetarja i tregon Veliajt në “inbox” për frikën te Liqeni dhe ja, përgjigjia e kryebashkiakut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:23 11-09-2015 Qytetarja i tregon Veliajt në “inbox” për frikën te Liqeni dhe ja, përgjigjia e kryebashkiakut

Ditën e djeshme, newsbomb.al publikoi disa komente të qytetarëve të cilët pretendonin se kreybashkiaku Veliaj, ua kishte fshirë nga faqja e tij në Facebook. Komentet kishin përmbajtje kritike.

Pas kësaj, një tjetër qytetare shkroi në redaksi dhe dha një tjetër anë të medaljes. Kryebashkiaku Veliaj i përgjigjej mesazhit të saj në inbox. Qytetarja në mesazh i shkruan për Parkun e Liqenit në orët e mbrëmjes, kur ndriçimi mungon.

“Do të dëshiroja që të kaloja darkat pa frikë në liqen”, i shkruan qytetarja- Veliaj dhe menjëherë vjen përgjigjia e kryebashkiakut i cili "fiksimin" e tij, më së shumti e ka me pastrimin dhe jo me ndriçimin.

“Po bëjmë maksimumin, lipset ndihmë për pastrimin dhe lirimin e territorit. Roma s’u ndërtua në 1 ditë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasi nuk e dëgjoi në Kuvend, Rama tjetër gafë me Jahjagën
Në rrjetet sociale, version i papërsëritshëm i videos së Ramës nga Lezha »
Article Logic
Execution time: 0.014173984527588
array(1) { ["section"]=> string(97) "qytetarja-i-tregon-veliajt-ne-inbox-per-friken-te-liqeni-dhe-ja-pergjigjia-e-kryebashkiakut-20517" }