Qytetarja nga Tirana lutet për ndihmë: Ka humbur qeni në foto, mund të rrezikojë jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 23:19 15-03-2019 Qytetarja nga Tirana lutet për ndihmë: Ka humbur qeni në foto, mund të rrezikojë jetën

Një qytetare nga Tirana bën apel për ndihmë pasi i ka humbur qeni, i cili rrezikon dhe jetën për shkak të një ndërhyrjeje.

Qeni i cili quhet Perla, ka humbur ditën e sotme në Tiranë ndërsa rrezikon dhe jetën pasi i është bërë një operacion në këmbën e pasme majtas dhe duhet të vazhdojë mjekimin.

Rrjeti është sensibilizuar për Perlën, ndërkohë që qytetarja fton këdo që e gjen ta kontaktojë në profilin e mëposhtëm.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064401626586914
array(1) { ["section"]=> string(91) "qytetarja-nga-tirana-lutet-per-ndihme-ka-humbur-qeni-ne-foto-mund-te-rrezikoje-jeten-156589" }