Qyteti fluturues shfaqet në qiellin e Kinës, qindra njerëz të tmerruar (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 18:43 18-10-2015

Tashmë nuk rapotrohet vetëm për disqe fluturuese apo anije misterioze kozmike që vizitojnë planetin tonë. Disa banorë në Kinë pretendojnë se kanë filmuar një qytet gjigand fluturues.

Sipas raportimeve, qyteti fantazmë u shfaq  në mes të reve në qytetin Foshan ndërsa vetëm dy ditë pasi qyteti fluturues u shfaq në qiell, raportime të njëjta ka patur edhe në qytetin Jiangxi. Por sipas ekspertëve është vetëm një iluzion optik, një fenomen i quajtur “Fata Morgana” që shpërfytyron objekte apo sende në natyrë.

dafgdfgb.jpg

chi.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011598110198975
array(1) { ["section"]=> string(86) "qyteti-fluturues-shfaqet-ne-qiellin-e-kines-qindra-njerez-te-tmerruar-foto-video-23409" }