Qyteti i përmbytur, gazetari rrezikon jetën për të raportuar nga vendngjarja (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:33 29-07-2019 Qyteti i përmbytur, gazetari rrezikon jetën për të raportuar nga vendngjarja (Video) Gazetari pakistanez i GTV

Një gazetar pakistanez është vlerësuar për punën e tij pasi ka vendosur të rrezikojë jetën duke raportuar i zhytur në ujërat e qytetit të përmbytur.

Teksa po raportonte nga tokat e përmbytura, Azadar Hussain është zhytur në ujë për të treguar thellësinë. Ai është duartrokitur për punën që ka bërë, por në rrjetet sociale nuk ka munguar as humori.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Megaoperacion i EUROPOL: Arrestohen 59 trafikantë, sekuestrohen 18 mijë sende antike dhe vepra arti
E DHIMBSHME/ Hap zjarr në mes të festivalit, 19-vjeçari vret 3 veta dhe plagos 15 të tjerë »
Article Logic
Execution time: 0.011312961578369
array(1) { ["section"]=> string(88) "qyteti-i-permbytur-gazetari-rrezikon-jeten-per-te-raportuar-nga-vendngjarja-video-173729" }