Qyteti instalon kabina masturbimi që meshkujt të çlirojnë stresin

Publikuar tek: bota, më 14:12 19-01-2016 Qyteti instalon kabina masturbimi që meshkujt të çlirojnë stresin

Dikush ka gjetur jo thjeshtë një mënyrë të re për të bërë biznes, por një mënyrë që as nuk ishte dëgjuar dhe as nuk ishte parë ndonjëherë.

Për herë të parë në Nju Jork janë instaluar disa kabina “GuyFi” që i mundësojnë meshkujve të masturbojnë. Sipas iniciatorit Adam Leëis “nuk ka dyshime që 8 orarshi i punës është shteruses për trupin dhe mendjen e njeriut, sidomos në një qytet kaq të zhurmshëm sa Nju Jorku”. Kabinat që ofrojnë privatësi, janë të pajisura me një laptop dhe ëi-fi, dhe sipas Leëis do të ndihmojnë qindra punonjës të çlirojnë stresin gjatë pushimit të punës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kamera e fshehtë filmon jetën e dyfishtë të edukatores (Video)
Ish-Sekretari i NATO-s, George Robertson: Kam zbuluar se kam prejardhje shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.010735034942627
array(1) { ["section"]=> string(71) "qyteti-instalon-kabina-masturbimi-qe-meshkujt-te-clirojne-stresin-30404" }