Qyteti më i prekur nga koronavirusi pas Tiranës, Jozefina Topalli e shqetësuar për Shkodrën, ja çfarë shkruan në rrjetet sociale (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:05 07-04-2020 Qyteti më i prekur nga koronavirusi pas Tiranës, Jozefina Topalli e shqetësuar për Shkodrën, ja çfarë shkruan në rrjetet sociale (FOTO)

Shkodra është qyteti i dytë me numrin më të lartë të të infektuarve në Shqipëri. Tirana është në krye me 181 raste, ndërkohë që 'kryeqyteti i veriut' ka 44.

Situata atje paraqitet problematike, ndërkohë që ka reaguar dhe ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, ku duket e shqetësuar për situatën në qytetin e saj.

"Me sytë nga Shkodra", shkruan ajo krahas fotos.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092270374298096
array(1) { ["section"]=> string(138) "qyteti-me-i-prekur-pas-tiranes-nga-koronavirusi-jozefina-topalli-e-shqetesuar-per-shkodren-ja-cfare-shkruan-ne-rrjetet-sociale-foto-201793" }