Ra dje nga motorri i ujit dhe përfundoi me të nxira në këmbë, ish-partnerja e Stresit harron incidentin dhe poston foton e nxehtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 03-07-2020 Ra dje nga motorri i ujit dhe përfundoi me të nxira në këmbë, ish-partnerja e Stresit harron incidentin dhe poston foton e nxehtë Kejsi

Kejsi dje duke bërë xhiro me motorr uji është rrëzuar dhe për pasojë është vrarë në këmbë e duar, dhe disa pjesë iu nxinë.

Fotot i postoi vetë ajo në Instagram dhe shkruajti: Rezultati kur bie.

sstory.png

Sot bukuroshja esmere duket se e ka harruar incidentin e djeshëm dhe është në top formë. Kejsi ka postuar në Instagram një foto me bikini dhe kapele të kuqe, tepër sensuale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by BKC Official (@bkc___) on

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094430446624756
array(1) { ["section"]=> string(135) "ra-dje-nga-motorri-i-ujit-dhe-perfundoi-me-te-nxira-ne-kembe-ish-partnerja-e-stresit-harron-incidentin-dhe-poston-foton-e-nxehte-212737" }