Ra nga ashensori dhe vdiq në vend, e fejuara dedikim prekës për 25-vjeçarin: Ishe ëngjëll mbrojtës për mua

Publikuar tek: aktualitet, më 12:06 03-12-2017 Ra nga ashensori dhe vdiq në vend, e fejuara dedikim prekës për 25-vjeçarin: Ishe ëngjëll mbrojtës për mua

Një 25-vjeçar Orgest Fezga humbi jetën dy ditë më parë, teksa ishte duke kryer punime në një ashensor në Durrës. 25-vjeçari nga Saranda, mbeti i vdekur në vend menjëherë pasi ra nga lartësia.

Vezga jetonte në fshatin Gjashtë të Sarandës dhe kishte një biznes të tij që merrej me riparime të ashensorëve.

I riu ishte i fejuar me Sidorelën, e cila i ka bërë një dedikim mjaft prekës, duke shprehur dhimbjen e madhe që i la humbja e tij.

“Dashuri do më mungosh gjithë jetën ishe ëngjeli mbrojtës për mua kur ishe në jet dhe do vazhdosh të jesh edhe tani qe nuk je më. Të dua zuzuni im? ? I paharuar qofsh përjtetë. Do më mungosh shumë”, ka shkruar ajo. 

dedikim.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00897216796875
array(1) { ["section"]=> string(111) "ra-nga-ashensori-dhe-vdiq-ne-vend-e-fejuara-dedikim-prekes-per-25-vjecarin-ishe-engjell-mbrojtes-per-mua-101769" }